Türkçe English

- +
- +

ÖZGÜL A.Ş merhum Yaşar ÖZGÜL tarafından kurulan demir çelik, inşaat sektörlerinde faaliyet göstermiş ve 60 yıldır Özgül Sucukları ile gıda sektöründe yer almış Eskişehir’in köklü firmalarındandır.  

ÖZGÜL TERMAL A.Ş Yönetim Kurulu Ali ÖZGÜL, Murat ÖZGÜL, Emre ÖZGÜL, Hakan ÖZGÜL kardeşlerden oluşmaktadır. Yönetim Kurulumuz 2009 yılında Afyonkarahisar Gazlıgöl termal bölgesinde 20.000 m2 üzerinde geleceğin sektörü olan termal turizme yönelik yatırım kararı almıştır.

Tesisimizin inşaatlarında kullanılmış olan malzemeler özenle seçilmiş; daire aralarında ses geçirmeyen taş yünü kullanılmış, banyolarda 1.sınıf İspanyol porselen seramikler kullanılmış ve alt yapı termal su tesisatlarında 100 yıl garantili avrupa malzemeler seçilmiştir. Çalışmalarımız planlandığı şekilde devam etmekte olup,1.etap dairelerimiz 1 Ocak 2012 tarihi itibariyle hak sahiplerinin kullanımına açılmıştır. Doğaya önem verilen projemizde 140.000 m2 yeşil alan oluşturulmuş ve her yaş grubu düşünülerek; çocuk oyun parkları, mini golf, at biniciliği, spor alanları yer almaktadır.

Birçok sosyal ve kültürel aktivitenin bir arada yapılabildiği 21.000 m2 büyüklüğündeki muhteşem sosyal tesislerimizde bay ve bayan ayrı yüzme havuzları, aqua parklar, rus saunası, fin saunası, buhar odaları, kar banyosu, jakuziler, Türk hamamları, termal havuz, jet duşlar, çamur odaları, aile banyoları bulunmaktadır. Özgül Termal A.Ş bölgenin şifalı termal sularını misafirlerimizin hizmetine sunmak ve sağlıklı bir tatil sunmak için üstün çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Özgül Şirketler Grubu Eskişehir’de Yarım Asrı Aşan Ticari Faaliyetleriyle Gıda, Tekstil Ve Inşaat Alanlarında Hizmet Vermişlerdir. Özgül Sucukları’nın Yanı Sıra Diğer Iş Kollarında Sağladığı Güven Duygusuna Dayanarak Geleceğin Sektörü Olarak Işaret Edilen SPA-Termal Turizm Alanında Da Faaliyet Gösterme Kararı Aldılar.

Özgül Şirketler Grubu’nun Öncelikli Amacı Türkiye Ekonomisine Ve Afyonkarahisar Bölgesine Katkıda Bulunmaktır. Türkiye Ve Dünyanın Krizle Boğuştuğu Bir Dönemde Yatırımlarına Hız Veren Özgül Şirketler Grubu Özgül Termal Tatil Köyü Projesinde 350 Kişiye Istihdam Sağlamaktadır.

Özgül Şirketler Grubu Türkiye Ve Dünyanın Dört Bir Yanında Sağlık Turizminin En Önemli Unsuru Olan Termal Turizmin Tanıtımının Yanı Sıra Beş Bin Yıllık Şifa Kaynağını Buluşturmayı Amaçlıyor. Milli Kaynaklarımızdan Olan Termal Sularımızı Değerlendirerek, Insanımızın Sağlığına Hizmet Etme Düşüncesinde Olan Grubumuz Sağlık-Turizm-Tatil Ve Yatırımı Bir Araya Getiren Konsepti Ile Bölgede Dikkatleri Üzerinde Toplamıştır.

Facebook Instagram Twitter Youtube Blog